WhatsApp ile iletişime Geç

Kurumsal

Hakkımızda

Temelleri 2009 yılında atılan Sencer Raf, 7yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek , Türkiye de raf sistemleri başta olmak üzere tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Sencer Raf,, günümüze kadar ürettiği, sattığı , geliştirdiği ürünleriyle , sektöründe öncü firmalar arasında olmayı başarmıştır.

Sencer Raf, yeni binyıla yeni bir vizyonla girer: “Sektörünün öncü firmalarından ” Hızlı ve yenilikçi büyüme ile ülkesinin gelişimine katkıda bulunmak tek hedefidir.
Sencer Raf Topluluğu’nun iş alanları önemli ölçüde genişler. Firma artık; market rafları , mağaza rafları , depo rafları , kumaş rafları , arşiv rafları , çelik raf , dolap sistemleri , rack sistem ,depo rafları , sırt sırta raf sistemleriözel imalatları gibi bir çok ürün yelpazesine kadar yaygın bir alanda faaliyet gösterir .Gelişimin deki en önemli aşamalardan biri de kurumsallaşma çabasıdır.

Yeni binyıla yeni vizyon

Sürekli ve değişmeyen hedefi ;

Bünyesinde yer alanlar için artan oranda katma değer yaratmak olan Sencer Raf tüm faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensipleriyle yürütüyor. 2009 ‘ da başlayan yolculuğuna, gelişerek ve verimliliğe odaklı büyüme stratejisiyle devam ediyor.

Kendimize ve Türkiye’nin geleceğine duyduğumuz güven, bizi iddialı hedefler koymaya yönlendiriyor. Bu hedeflere ulaşmamızın ancak stratejik yönetim yaklaşımıyla mümkün olduğunu biliyoruz. .Sektörleri açısından ürünlerin çevresel niteliklerine yönelik belirledikleri normlara uymaya, hayata geçirilen ürünlere destek olmaya çalışmıştır . Çevre dostu ürün ve hizmet portföyünün geliştirilmesiyle bir yandan Sencer Raf Şirketinin rekabet gücü artırılırken , diğer yandan çevreci girişimciliğine devam etmektedir.